Українська         Русский

Реставрація вікон

Реставрація каменю

Гідроізоляція підвалів

Гідроізоляція фундамента

ЗАХИСТ ФУНДАМЕНТУ ВІД ВОЛОГИ. ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ФУНДАМЕНА.

При будівництві споруд особлива увага приділяється гідроізоляції фундаменту, підлоги і підвалу.

У вас є проблеми з надлишком вологи? В 21-му столітті, при наявності такої великої кількості технологій - це не проблема. Для тих хто не знає, зайва волога (це те саме, що сирість, грибок, плісінь і всі супутні хвороби) агресивно діє на споруди з цегли, каменю, бетону, і матеріалів, що мають пористу структуру — кількість пор і мікротріщин збільшується, а ступінь руйнування матеріалу зростає. Отримати перемогу над вологістю в будинку допоможе правильна організація гідроізоляції фундаменту, підлоги підвалу або в кращому випадку правильне водовідведення. Якщо ситуація дуже складна, що виявляється нашим спеціалістом, вирішення її буде можливе тільки в залежності товщини Вашого гаманця. Тепер при нових технологіях можливо зробити все. Фахівці розрізняють декілька систем гідроізоляції фундаменту за способом нанесення і принципом дії: обмазувальну(на бітумній основі і на мінеральній основі), проникаючу, рулонну(яку потрібно клеїти) і самий древній, так званий "глиняний клин". Про це поговоримо далі.

ХАРАКТЕРИСТИКА ГРУНТІВ

Огляд об'єкту завжди починається з вивчення грунтів. Для серйозних клієнтів проводиться геологія та геодезія. (не безкоштовно)

ОБМАЗУВАЛЬНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ФУНДАМЕНТУ

Сучасні обмазувальні гідроізоляції фундамента — володіють хорошою адегезією до фундаменту. Обмазувальна гідроізоляція фундамента застосовується для захисту поверхонь від капілярної вологи і грунтових вод. Сучасні гідроізоляційні мастики таких виробників, як: "Артісан", "Бутін", "Гідрозіт", "Індекс", "Пенетрон", "Гігростоп", "Лахта", "Ремкомплект", "Славяночка", "CERESIT", "VIATRON" є дешеві, а "Сіка", "Реммерс", "Шомбург", "Дейтермен" є якісніші та дорожчі. Одні вироби продають готовими до роботи, інші необхідно розводити водою.

РУЛОННА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ФУНДАМЕНТУ

Рубероїд, толь і пергамін, відомі у минулому як захисники від вологи, відрізняються невисокими водо- і гнилостійкістю і служать недовго. Тому на зміну їм прийшли нові рулонні гідроізоляційні матеріали, що армовані поліестером, володіють високою міцністю на розрив. Серед них популярні ізоеласт, ізопласт, мостопласт, екофлекс, бікропласт, техноеласт (Росія), споліїзол, акваїзол, крембіт (Україна), хеластоплей, тестьюдо (Італія) та інші. Як основа в цих покриттях використовують синтетичні продукти (поліестер, скловолокно, склотканина та ін.). Їх наносять в два шари ззовні фундаменту. Гідроізоляцію потрібно акуратно наклеїти і додатково захистити від можливих механічних пошкоджень.Ось для цього захисту потрібна геомембрана, яку деколи пропонують клієнтам, як гідроізоляцію. (дурять!!!)

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ПРОНИКАЮЧОЇ ДІЇ

Гідроізоляційні проникаючі матеріали виготовляються з цементу, з додаванням хімічно активних речовин і подрібненого піску. Перед нанесенням гідроізоляційний матеріал у вигляді порошку змішують з водою, після чого наносять його на бетонну поверхню. Товщина шару гідроізоляції коливається в межах від 0.6 до 2 мм. На якості гідроізоляції фундамента позначається кількість води. Важливо дотримувати правильні пропорції, оскільки менша або більша кількість води може негативно позначитися на взаємодії зі складовими бетону. Добавки разом з капілярною вологою потрапляють крізь відкриті пори, де утворюють кристали ниткоподібної форми. Пори звужуються, таким чином, водопроникність стає нижчою. Обмазувальна гідроізоляція фундамента проникаючої дії не володіє еластичністю, тобто щонайменше рух будівлі приводить до мікротріщин, які порушують систему гідроізоляції. На українському ринку представлені "Артісан", "Гиc", "Гідрозіт", "Дельфін", "Лахта", "Полірем", "CERESIT", "THOMSIT". Рідше на прилавках можна зустріти "Акватрон-6,8", "Альпа-поліфлюїд", "Гідропласт", "Гідротекс", "Кальматрон", "Осмосил", "Пенетрон", "Силар", "Гігростоп".

ВМОНТОВУВАНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ФУНДАМЕНТА (в народі "глиняний клин")

Для створення захисних екранів використовується ущільнена глина (шар завтовшки 40–50 см). Останнім часом в ролі гідроізоляції застосовуються мати з бентонітової глини. Шар бентоніта укладають між листами картону або геотекстиля (аналога гіпсокартона). Картонна оболонка в процесі експлуатації розкладається в грунті, внаслідок чого вся заглиблена поверхня виявляється щільно оточеною глиною. Так чи інакше , вибір методу гідроізоляції фундамента приймається після детального обстеження об"єкту фахівцем.

© 2024 Все права защищены "РЕСТАВРАТОР.net"